وب سایت خدماتی و فروشگاهی laklak.ir با توجه به تحریم های دولت آمریکا در محدود نمودن خدمات بانکی ارزی و تجارت بین الملل و موانع موجود جهت معامله شرکت‌های خارجی با ایران برای دسترسی به سرویس های پرداخت ارزی آنلاین و خرید اینترنتی خارجی و با هدف برطرف نمودن این موانع و تحریم های ظالمانه راه اندازی شده است و سعی برآن دارد تا با تسهیل نمودن نیاز هموطنان عزیز داخل کشور در زمینه خرید اینترنتی و دسترسی به محصولات مورد نیاز برای مصارف شخصی (غیرتجاری) از معتبرترین وب سایت های فروشگاهی جهان بتواند گام مؤثر و خدمت مفیدی در این زمینه برداشته و ارائه نماید.

با استفاده از خدمات وب سایت لک لک دیگر نگران خرید اینترنتی کالای مورد نظر خود از وب سایت های خارجی نباشید! همراه با لک لک می توانید از کلیه وب سایت های فروشگاهی و شرکت های معتبر سراسر جهان با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان ، کالای مورد نیاز خود را خرید کنید و آنر در ایران از طریق سرویس دهنده های پستی بین المللی تحویل بگیرید. کافیست مشخصات کالای مورد نظر را برای ما از طریق فرم درخواست خرید که در انتهای این صفحه قرار دارد ، ارسال کنید تا پس از بررسی نهایی ، شما را از هزینه خرید و شرایط ارسال سفارش مطلع نمائیم.

ما همراه شما هستیم برای خرید اینترنتی آسان ، سریع و با کمترین هزینه از وب سایت های معتبر خارجی :

 …

توجه داشته باشید که ارائه خدمات وب سایت لک لک صرفاً به منظور تأمین نیاز شخصی (غیرتجاری) مخاطبین داخل کشور برای خرید اینترنتی از وب سایت های خارجی و کالاهایی هست که واردات آنها به ایران مجاز می باشد.

قوانین و شرایط ثبت سفارش خرید اینترنتی از وب سایت های خارجی جهت ارسال پستی به ایران :

  • امکان خرید اینترنتی و ارسال محصولی که در ایران دارای نمایندگی انحصاری فروش باشد یا ورود آن به ایران ممنوع شده باشد ، از طرف این وب سایت مقدور نمی باشد.
  • خرید مربوط به نیاز شخصی (غیرتجاری) باشد. به این معنی هست که مشتری نباید در هر سفارش از یک محصول تعداد بالا سفارش دهد و در مجموع وزن کل اقلام درخواستی نباید بیشتر از 25 کیلوگرم باشد.
  • زمان تقریبی تحویل سفارش در ایران 28 روز کاری است که این زمان شامل : انجام مراحل خرید اینترنتی سفارش ، تحویل کالا به آدرس ما در دفاتر چین یا امارات و سپس مراحل ارسال پستی آن به ایران جهت تحویل به مشتری می باشد.

شما می توانید از طریق محاسبه گر آنلاین از هزینه تقریبی خرید اینترنتی سفارش خود به آسانی مطلع شوید و در صورت تمایل از طریق فرم درخواست خرید اطلاعات سفارش خرید خود را برای ما ارسال نمائید. ما درخواست شما را در همان روز بررسی و حداکثر ظرف 24 ساعت شرایط خرید را از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما می رسانیم.

درصورت نیاز می توانید جهت پیگری درخواست خود از طریق تلفن 09029023344 با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

محاسبه گر هزینه خرید اینترنتی کالا از وب سایت های خارج کشور جهت ارسال پستی به ایران

هزینه اعلام شده در این محاسبه گر تقریبی و متناسب با نرخ روز ارز و با احتساب حداقل هزینه پست بین الملل و عوارض گمرکی می باشد
گرم
دلار
تومان

فرم درخواست خرید اینترنتی کالا از وب سایت های خارجی سراسر دنیا